0
0

Winpoint ZLL 5002/40 повітроохолоджувач

В наявності
Код: Winpoint ZLL 5002/40
Виробник: WINPOINT
1460.00€ 1241.00€
До кінця акції:
Доставка
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
100.00€
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
завтра
100.00€
Оплата

Опис Winpoint ZLL 5002/40 повітроохолоджувач

Повітроохолоджувач Winpoint ZLL 5002/40 – ефективне охолодження для холодильних камер


9,3 кВт (SC3), 2хØ500, 40 м², 9 мм, 1890*590*660↑мм, Ø19/Ø38, Тени: 5*1,3кВт, 1,5кВт..

Повітроохолоджувач Winpoint ZLL 5002/40 — це сучасний і надійний випарник для промислових та комерційних холодильних камер середньої та великої місткості. Модель розроблена для стабільного підтримання заданої температури, рівномірного розподілу холодного повітря та енергоефективної роботи у будь-яких умовах.


Особливості та переваги Winpoint ZLL 5002/40

  • Висока продуктивність – оптимізована площа теплообмінника та ефективні вентилятори забезпечують швидке охолодження повітря.

  • Мідно-алюмінієвий теплообмінник – гарантія довговічності та високого ККД.

  • Рівномірний розподіл повітря по всьому об’єму камери.

  • Система відтайки – електрична або гарячогазова (залежно від комплектації).

  • Тривалий ресурс роботи навіть при інтенсивній експлуатації.

  • Простий монтаж і обслуговування – зручний доступ до основних вузлів.


Технічне призначення

Winpoint ZLL 5002/40 підходить для:

  • холодильних складів та логістичних центрів;

  • камер зберігання свіжої продукції;

  • м’ясопереробних і рибопереробних підприємств;

  • торгових холодильних приміщень;

  • промислових холодильних установок.


Чому варто купити Winpoint ZLL 5002/40

  • Надійність перевірена часом і світовим ринком.

  • Оптимальне співвідношення ціни та продуктивності.

  • Відповідає сучасним стандартам енергоефективності.

  • Підтримка сервісу та гарантія.

Основні характеристики Winpoint ZLL 5002/40 повітроохолоджувач

-------
Бренд Winpoint
Відтайка електрична
Діаметр вентилятора, мм 500мм
Кількість вентиляторів 2
Країна бренду Китай
Ламель 9мм
Охолодження при tкіп.-25С, tкам.-18C (SC3) 9,3 кВт
Площа поверхні, м.кв. 40
Серія Winpoint ZLL

Відгуки про Winpoint ZLL 5002/40 повітроохолоджувач

0
0
0
0%
0
0%
0
0%
0
0%
0
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Winpoint ZLL 5002/40 повітроохолоджувач

Немає запитань про цей товар.
Winpoint ZLL 5002/40 повітроохолоджувач
Winpoint ZLL 5002/40 повітроохолоджувач
Код: Winpoint ZLL 5002/40
В наявності
1460.00€ 1241.00€
Сравнение товаров
Модель
Winpoint ZLL 5002/40
Виробник
WINPOINT
Бренд
Winpoint
Відтайка
електрична
Діаметр вентилятора, мм
500мм
Кількість вентиляторів
2
Країна бренду
Китай
Ламель
9мм
Охолодження при tкіп.-25С, tкам.-18C (SC3)
9,3 кВт
Площа поверхні, м.кв.
40
Серія
Winpoint ZLL
Живленя
-
Winpoint ZLL 5003/85
WINPOINT
Winpoint
електрична
500мм
3
Китай
9мм
18,8 кВт
85
Winpoint ZLL
220 В / 50 Гц / 1 ~
Winpoint ZLL 5004/100
WINPOINT
Winpoint
електрична
500мм
4
Китай
9мм
22,5 кВт
100
Winpoint ZLL
220 В / 50 Гц / 1 ~
Winpoint ZLL 3503/15
WINPOINT
Winpoint
електрична
350мм
3
Китай
9мм
2,8 кВт
15
Winpoint ZLL
220 В / 50 Гц / 1 ~
Winpoint ZLL 4002/20
WINPOINT
Winpoint
електрична
400мм
2
Китай
9мм
4,7 кВт
20
Winpoint ZLL
-
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email icon_mes icon_skype