Вентилятор осьовий 800мм Ziehl-Abegg FN080-SDA.6N.V7 (380В, 25050м3/год, IP54) в Києві і Україні.| Ziehl-Abegg

Інформація
Пошук

Вентилятор осьовий 800мм Ziehl-Abegg FN080-SDA.6N.V7 (380В, 25050м3/год, IP54) в Києві і Україні.| Ziehl-Abegg

Виробник: Ziehl-Abegg
Код товару: Ziehl-Abegg_141

Короткий опис


Осьові вентилятори Ziehl-AbeggСеред світових лідерів з виробництва осьових вентиляторів почесне місце по праву займає німецька компанія Ziehl-abegg (Циль-Абегг). Товари, вироблені цією компанією займають найвищі позиції ... Читати далі...

Короткі характеристики


Живлення - 380В
Струм, А - 3,9
Тип - Осьові вентилятори
Тип двигуна - АС
Об'єм повітря м3 /год - 25050
Діаметр крильчатки, мм - 800
Споживаема потужність, Вт: - 1800
Модель - FN080-SDA.6N.V7
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
787.0 EUR

  • Наявність: На складі

Зворотній зв'язок
VIBER

VIBER

Написати в Viber

TELEGRAM

TELEGRAM

Написати в Telegram

MESSENGER

MESSENGER

Написати в messenger

Осьові вентилятори Ziehl-Abegg


Серед світових лідерів з виробництва осьових вентиляторів почесне місце по праву займає німецька компанія Ziehl-abegg (Циль-Абегг). Товари, вироблені цією компанією займають найвищі позиції на ринку вентиляційного обладнання понад століття.
Осьові вентилятори Ziehl-abegg незамінні в холодильній і кліматичному обладнанні. Вони володіють бездоганною якістю, компактні і економічні.
Основами кожної з серій вентиляторів Ziehl-abegg стали найбільш ефективні моделі, серед яких кожен клієнт зможе вибрати собі модель, що відповідає всім вимогам і характеристикам.Чим ще відрізняються осьові вентилятори Ziehl-abegg? Високою міцністю, тривалими експлуатаційними термінами, які досягаються завдяки особливому алюмінію, стійкого до корозії (використовується для виготовлення крильчатки). А ще вентилятори мають якісної захистом від води і скупчення пилу. Мотори досить ефективні.Модельний ряд представлений серіями:Призначення і застосування.


Принцип роботи осьового вентилятора полягає в перекачуванні повітряних мас з однієї зони в іншу. Процес відбувається з допомогою створення повітряних потоків і коливань тиску.
В одній зоні, звідки необхідно викачати повітря утворюється зниження тиску, а в зоні перекачування тиск підвищується. Та різниця, яка утворюється між двома показниками тисків – дуже важливий показник, що входить до характеристики моделей осьових вентиляторів.Не менш важливим показником є витрата повітря, який складається в залежності від конструкції вентилятора і діаметра крыльчаткиКак, і, в будь-якій техніці, осьові вентилятори Ziehl-Abegg мають обмеження для певних моделей. Наприклад, обмеження в температурному діапазоні, або ж вологість навколишнього середовища та інше. Тому необхідно дуже ретельно підійти до питання вибору вентилятора і враховувати всі особливості конкретної моделі і умов, в яких вона буде експлуатуватися.Надійність – найголовніше перевага осьових вентиляторів Ziehl-Abegg. Ви можете бути впевнені в якості даної продукції, а ми, в свою чергу, готові надати вам всі гарантії.


Вентилятори осьові Ziehl-Abegg купитиВирішили купити осьовий вентилятор? Тоді наші спеціалісти допоможуть вам здійснити свій вибір, який відповідає всім вашим вимогам.

1
Живлення 380В
Струм, А 3,9
Тип Осьові вентилятори
Тип двигуна АС
Об'єм повітря м3 /год 25050
Діаметр крильчатки, мм 800
Споживаема потужність, Вт: 1800
Модель FN080-SDA.6N.V7
Швидкість, об / хв 890
Напрямок потоку S - всмоктуючий
Масса, кг 50,9
Захист двигуна: Контакт теплового реле
Кількість лопастей робочого колеса: 7
Лопасті: алюминий
Номінальна частота 50
Осьові вентилятори Серія FN
Початковий струм, А 13
Ступінь захисту: IP 54
Температура повітря tR (min.) -25 °C
Температура повітря tR (макс.): +65 °C
Электричне підключеня: Клеммная коробка

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: Вентилятор осьовий 800мм Ziehl-Abegg FN080-SDA.6N.V7 (380В, 25050м3/год, IP54) в Києві і Україні.| Ziehl-Abegg

Хіт продажу
Акції