<p>BITZER це виробник<em> поршневих холодильних компресорів</em>, виготовлених з високоякісних матеріалів за європейським стандартом. Розробники гарантують надійність і ефективність у використанні. Плавність в роботі, стійка конструкц

Інформація
Пошук

ECOLINE

ECOLINE

BITZER це виробник поршневих холодильних компресорів, виготовлених з високоякісних матеріалів за європейським стандартом. Розробники гарантують надійність і ефективність у використанні. Плавність в роботі, стійка конструкція і величезний асортимент холодоагентів створюють великий діапазон використання поршневих компресорів ECOLINE від BITZER. Особливо вигідно їх застосовувати для теплових насосів з середніми температурами, так як дана продукція володіє низьким рівнем тиснення, що знижує кількість витоків. Також компресори можна використовувати при низьких температурах, що забезпечить малу ступінь енергоспоживання.

Понад 75 років виробник BITZER є лідером ринку стійких і довговічних конструкцій при виробництві компресорів, які володіють високою екологічною ефективністю. Серія ECOLINE — це кілька поколінь виробництва, моделі яких вдосконалювались завдяки новим технологіям. Останні моделі компресорів створені для універсального споживання, завдяки різноманітними хладагента. Коефіцієнт корисної дії посилений на 12%, що робить нові моделі компресорів BITZER більш функціональними.


Перетворювачі частоти від 30 до 70 Гц, для яких призначені поршневі компресори, дозволять холодильній установці пристосовуватися під необхідну холодопродуктивність механізму.


BITZER ECOLINE створив кращу серію високопробної продукції, що відповідає вимогам прогресивних систем охолодження. Компресори можуть бути застосовані зі стандартними і спеціальними двигунами, це залежить від вимог хладагента. Швидкі клапани, обсяг зазорів, потужний мотор створюють максимальну потужність і знижують витрати електроенергії. Завдяки низьким рівнем пульсацій газу, поршневий компресор BITZER ECOLINE є одним з найбільш безшумних механізмів серед сучасних моделей. Ультра компактний дизайн дозволить встановити компресор у багатьох холодильних установках. Матеріал, з якого виготовлені клапани компресорів BITZER — це ударостійка, зносостійка сталь, що гарантує надійність і довговічність у використанні.


Регулювання клапанів дозволить відключати і включати потрібні головки циліндрів, а також дозволить паралельно включати два компресора. Вентилятори, системи розвантаження і датчики температури дають гарантії на довгу і вірну службу.

У цій категорії немає товарів.