<div class="tab-pane active" id="tab-description" itemprop="description"><strong>Напівгерметичні поршневі компресори Copeland Stream</strong> створені для високоефективної і надійної холодопродуктивності. Т

Інформація
Пошук

Напівгерметичні поршневі компресори Copeland Stream

Напівгерметичні поршневі компресори Copeland Stream
Напівгерметичні поршневі компресори Copeland Stream створені для високоефективної і надійної холодопродуктивності. Тривалі дослідження і розробки дозволили створити унікальну серію для експлуатації в торгівлі і промисловості. Економічність виробу дозволяє скоротити витрати на електроенергію. Тестування і перевірки довели, що компресори Copeland Stream не приносять шкоди навколишньому середовищу. Серія включає 4 - і 6- циліндрові компресори, що використовуються в різних холодильних системах. Вони сумісні з такими холодоагентами: R404A, R134a, R407A/C.

Дана серія — це компактне холодильне обладнання, яке підійде для холодильних машин різної потужності. Кожну модель серії можна використовувати в різних режимах і температурах. Напівгерметичні поршневі компресори Stream для середніх температур працюють в діапазоні від 33 до 80 кВт, низькотемпературні — від 11 до 28 кВт. Температура газу, що висмоктується і охолоджує двигун дорівнює 0, тому система не вимагає додаткових установок для охолодження мотора. Захисні пристрої дляомпрессоров, встановлюються при виготовленні. Споживання електроенергії контролюється завдяки вбудованому датчику струму, за допомогою якого може відбуватися частотне або цифрове регулювання (на вибір покупця). Плавність роботи компресора досягається за рахунок додаткових способів регулювання холодопродуктивності. Зручна конструкція дозволяє не тільки з легкістю встановлювати компресор, але і знизити рівень шуму. На корпус компресора Copeland Stream можна змонтувати ізолюючий кожух, який зменшить продуктивність шуму.

Для діагностики неполадок в компресорах даної серії використовують систему CoreSense Diagnostics, завдяки якій можна запобігти або виявити системні проблеми. Розміщення клапанів підвищує продуктивність і ефективність апарату, а також дозволяє використовувати декілька холодоагентів в одному компресорі.

Напівгерметичні поршневі компресори Copeland Stream — це сучасний, інноваційний прилад для холодильних машин, який забезпечить їх продуктивність і безпеку. Надійні та ефективні вироби прослужать дуже тривалий час. Придбати поршневий компресор фірми Copeland для будь-якого температурного режиму, за помірною ціною, можна на нашому сайті.

У цій категорії немає товарів.