<p><strong>Напівгерметичні поршневі компресори</strong> модельного ряду HA з двигуном повітряного охолодження представляє Вам <strong>компанія Bock</strong>. Вони розроблені спеціально для низькотемпературного охолодження і

Інформація
Пошук

Напівгерметичні поршневі компресори BOCK HA (охолодження повітрям)

Напівгерметичні поршневі компресори BOCK HA (охолодження повітрям)

Напівгерметичні поршневі компресори модельного ряду HA з двигуном повітряного охолодження представляє Вам компанія Bock. Вони розроблені спеціально для низькотемпературного охолодження і працюють на холодоагентах R22 і R404A. Серед основних переваг цих компресорів варто відзначити їх безшумність, зручність експлуатації, високий рівень продуктивності та енергоефективності, а також міцність і надійність конструкції. Всі представлені на нашому сайті моделі напівгерметичних компресорів Bock відповідають самим високим вимогам і стандартам якості.

Компанія Bock постійно вдосконалює свою продукцію, використовуючи для цього сучасні інноваційні технології та інноваційні інженерні рішення з оптимізації витрат електроенергії, забезпечення безпечної роботи, а також надійності компресора.


Систему змащення напівгерметичних поршневих компресорів забезпечує насос, що працює на маслі, тому вона відрізняється ефективністю і високим рівнем безпеки, адже напрямок обертання коленвала, в такому разі, стає не важливим.


Варто також зазначити електронний блок захисту MP10 компресорів з цього модельного ряду, який йде в базовій комплектації агрегату. Завдяки йому не потрібно витрачати час на пошук помилок, тому що всі опції контролю і створюваного напруги в мережі відображають кольорові світлові діоди. Також блок MP10 при необхідності блокує повторне включення компресора, здійснює початковий скидання, а також має спеціальні клеми для установки датчиків контролю температури.


Компанія Bock першою на світовому ринку представила напівгерметичні поршневі компресори з комплексною системою моніторингу, яка гарантує їх надійність та економічність в експлуатації. Ця система, насамперед, створено для того, щоб захистити агрегат від гідроударів в момент запуску і контролювати рівень масла. Крім того, система моніторингу, що стежить за температурою нагнітається газу, ступенем нагрівання обмоток електродвигуна, температурою і тиском масла, а також забезпечує захист від частих запусків. Цей інноваційний прилад MP10 для здійснення моніторингу включає в себе безліч різноманітних функцій. Світлодіоди дозволяють швидко визначити статус компресора, ведеться облік робочого часу, MP10 реєструє повідомлення, які дозволяють оперативно проаналізувати помилки при виникненні неполадок.


У цій категорії немає товарів.