<p><strong>Двоступеневі напівгерметичні поршневі компресори Bitzer</strong>, для розширеного застосування низькотемпературного, були розроблені на основі багаторічного досвіду виготовлення надійних <em>поршневих компресорів</em&

Інформація
Пошук

Двоступеневі напівгерметичні поршневі компресори Bitzer

Двоступеневі напівгерметичні поршневі компресори Bitzer

Двоступеневі напівгерметичні поршневі компресори Bitzer, для розширеного застосування низькотемпературного, були розроблені на основі багаторічного досвіду виготовлення надійних поршневих компресорів та численних досліджень. Завдяки цьому вони мають ергономічну конструкцію з розширеною областю застосування і максимально високу ефективність щодо інших низькотемпературних систем.

Особливості конструкції двоступеневих поршневих компресорів Bitzer:


  • Оптимальна довжина газових каналів, що дозволяє мінімізувати теплообмін і приєднувати всасыватели великого діаметру.
  • Міцна конструкція клапанної дошки, адже клапани виготовляються з ударопрочной і зносостійкої пружинної сталі.
  • Зручність експлуатації, простий монтаж, і мінімальний робочий простір забезпечує компактність компресора.
  • Оптимізований масовий баланс забезпечує безшумну роботу і низький рівень вібрації.
  • Високоефективні робочі клапани, мінімальне «мертве» простір і двигун підвищеної потужності гарантують високу холодопродуктивність і мінімальні витрати електричної енергії.
  • Привід двоступеневих поршневих компресорів Bitzer відрізняється зносостійкістю, яку забезпечують підшипники з низьким коефіцієнтом тертя, алюмінієві поршні, посилені хромом поршневі кільця, масляний насос високої продуктивності, а також запатентована система повернення масла, значно знижує його витрата.
  • Вбудований двигун високої потужності охолоджується пором. Він оснащений спеціально розробленим ротором і статором з оптимізованими характеристиками для забезпечення максимальної ефективності та потужності. Також мотор має РТС датчики для контролю температури, основне завдання яких захистити його від перегріву.
  • Клемна коробка з класом захисту IP54.
  • Як моделі з механічним ТХ клапаном, так і компресори з електронною системою керування для роботи на R22 примітні тим, що при впорскуванні холодоагенту відбувається його проміжне охолодження.


Деякі моделі двоступеневих напівгерметичних поршневих компресорів Bitzer можуть бути оснащені переохладителем рідини, датчиком температури нагнітається газу, підігрівачем масла в картері, диференціальним реле тиску, сервісним масляним клапаном або захисним пристроєм мотора з розширеними функціональними можливостями.

У цій категорії немає товарів.