<div class="tab-content"> <div class="tab-pane active" id="tab-description" itemprop="description"><p>Європейське підприємство Tecumseh (l'unite Hermetique) позиціонує себе як лідер на

Інформація
Пошук

Герметичні поршневі компресори Tecumseh (l'unite Hermetique)

Уточнити Пошук
Актуальність - актуальний
Бренд - Tecumseh Europe
Категорія - LBP (R134a)

92.0 EUR

Актуальність - актуальний
Бренд - Tecumseh Europe
Категорія - LBP (R134a)
Актуальність - актуальний
Бренд - Tecumseh Europe
Категорія - LBP (R404A – R507)

138.7 EUR

Актуальність - актуальний
Бренд - Tecumseh Europe
Категорія - LBP (R404A – R507)
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Герметичні поршневі компресори Tecumseh (l'unite Hermetique)

Європейське підприємство Tecumseh (l'unite Hermetique) позиціонує себе як лідер на ринку холодильної техніки, що розробляє і випускає інноваційні компресори та конденсаторні агрегати спеціально для комерційних холодильних установок. Компанія Tecumseh пропонує продукцію з високою ефективністю і повним асортиментом аксесуарів.

Герметичні поршневі компресори Tecumseh (l'unite Hermetique) мають дуже високі показники технічної характеристики, які відповідають самим жорстким вимогам. Такі компресори чудово підійдуть для роботи в системах кондиціонування повітря і в холодильному обладнанні.


Герметичні компресори Tecumseh сертифікаційні у відповідності з міжнародною організацією зі стандартизації — ISO 9001-система управління якістю. Ця сертифікація гарантує, що компанія Tecumseh, відтворює продукцію яка відповідає усталеним нормативним вимогам. ISO 14001 — ця сертифікація гарантує, що компанія дотримується правил і рекомендацій екологічних стандартів. ISO 17025 — гарантує точність вимірювань при роботі в лабораторії Tecumseh.


Новий ряд герметичних компресорів має вироби для среднетемпературного і низькотемпературного режиму. Середньотемпературні компресори компанії Tecumseh (l'unite Hermetique) мають температурний режим-від -25°С до +15 °С, холодопродуктивність від 192 Вт до 46718 Вт. Вироби підприємства Tecumseh (l'unite Hermetique) можуть працювати з такими холодоагентами як HFC R-134a, R22 або 404a. При використанні середньотемпературних компресорів Tecumseh можлива установка паралельного монтажу, який сприяє безпомилковому контролю над виробками установки. Також такий метод установки дозволить зменшити рівень шуму. Низькотемпературні компресори мають температуру від -35 °С до 10°С і холодопродуктивність починаючи від 79 і закінчуючи 22125 Вт. Велика кількість моделей, дозволить підібрати саме те обладнання, яке необхідне для клієнта.


Tecumseh виготовляє свою продукцію з допомогою перевірених технологій. Поршневі компресори підприємства Tecumseh добре відомі на світовому ринку своєю надійністю і продуктивністю. Компанія Tecumseh побудувала свою репутацію на протязі багатьох років, постійно поліпшують технологію виробництва і вносячи в продукцію нові інноваційні рішення.