<p>Компанія <em>FRASCOLD</em> являє <em>холодильне промислове обладнання</em>. В результаті багаторічного досвіду розробок і виготовлення промислових компресорів їм вдалося створити високоякісні, міцні і надійні <strong&

Інформація
Пошук

Двоступеневі напівгерметичні поршневі компресори Frascold

Двоступеневі напівгерметичні поршневі компресори Frascold

Компанія FRASCOLD являє холодильне промислове обладнання. В результаті багаторічного досвіду розробок і виготовлення промислових компресорів їм вдалося створити високоякісні, міцні і надійні двоступеневі напівгерметичні поршневі компресори. Вони чудово зарекомендували себе в роботі з такими видами холодоагентів, як R404a, R507 і R22. Основна перевага всіх двоступеневих моделей компресорів FRASCOLD — це висока ефективність в різних умовах експлуатації. А все завдяки тому, що вони виготовляються за "інверторної технології. Моделі компресорів з 4 циліндрами без масляного насоса придатні для роботи з перетворювачами частоти в діапазоні від 25 гц до 87Гц, що відповідає продуктивності від 60% до 174%, якщо порівнювати з частотою 50Гц. Компресори з 4 і 6 циліндрами, які оснащені масляним насосом, можуть працювати на частотах від 30Гц до 70Гц з продуктивністю 60-140%.


Двоступеневі напівгерметичні компресори FRASCOLD примітні своєю ергономічну конструкцію, яка забезпечує високоточну балансування рухомих деталей. Таким чином, під час роботи практично відсутня вібрація і не створюється шум.


При проектуванні і розробці двоступеневих напівгерметичних поршневих компресорів фахівці компанії FRASCOLD велику увагу приділили їх міцності і надійності всіх конструктивних елементів, щоб добитися максимальних показників не тільки холодопродуктивності, але і довговічності. Тому було проведено оптимізація співвідношення діаметра і ходу поршнів, яка забезпечила більш високу термодинамічну ефективність. Крім того, була вдосконалена і сама конструкція поршнів, а їх кільця виготовлені з нержавіючого міцного сплаву, не схильного до впливу високих температур. Безперечними конструктивними перевагами двоступеневих напівгерметичних поршневих компресорів є також стійкі до навантажень, коливань температури і корозії пластини клапанів, колінчастий вал з термостійкою поверхнею і вбудована система мастила.


Захист двоступеневих компресорів FRASCOLD забезпечує електронна система захисту. Вона складається з безлічі датчиків температури, вбудованих в обмотку двигуна і приєднаних до електронного блоку.

У цій категорії немає товарів.