<p><strong>Поршневі компресори l'unite Hermetique</strong> від відомого виробника <em>холодильного обладнання Tecumseh</em> користуються величезною популярністю серед покупців по всьому світу. Асортимент холодильних агрегат

Інформація
Пошук

LBP(R404a)

Актуальність - актуальний
Бренд - Tecumseh Europe
Категорія - LBP (R404A – R507)

110.0 EUR

Актуальність - актуальний
Бренд - Tecumseh Europe
Категорія - LBP (R404A – R507)
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

LBP(R404a)

Поршневі компресори l'unite Hermetique від відомого виробника холодильного обладнання Tecumseh користуються величезною популярністю серед покупців по всьому світу. Асортимент холодильних агрегатів і установок даного виробника дійсно великий, що дозволяє легко підібрати потрібний варіант обладнання.

Низькотемпературні поршневі компресори l'unite Hermetique примітні в першу чергу підвищеним показником продуктивності, надійністю використання, безшумною роботою, простотою технічного обслуговування і монтажу, а також якісним ергономічним дизайном. Холодильні механізми даного виробника також зарекомендували себе як высокотехничные установки, що відповідають найвищим стандартам якості. При цьому, встановлення модельного ряду AJ є ідеальними для використання в холодильних і морозильних камерах супермаркетів і магазинів для охолодження напоїв, в льодогенераторах та інших видах холодильного обладнання. Така тенденція зберігається протягом більш ніж тридцяти років.


Варто відзначити, що герметичні компресори l'unite Hermetique оптимізовані для паралельного монтажу. При цьому значно збільшені продуктивні характеристики, забезпечується легкість і простота технічного обслуговування.


В своїй конструкції низькотемпературні поршневі компресори мають два або три циліндра (в залежності від моделі), що дозволяє ефективно їх використовувати не тільки для холодильних установок, а також для систем кондиціонування повітря і теплових насосах. Установки обладнані приєднувальними патрубками нагнітання і всмоктування, пристосованими для кріплення методом пайки.


Поршневі компресори низькотемпературного режиму l'unite Hermetique володіють набором якісних переваг:


  • компактність конструкції і привабливий дизайн корпусу;
  • легкість установки і технічного обслуговування;
  • стійкість компонентів до зносу, що значно подовжує період експлуатації механізму;
  • здатність ефективної експлуатації на основі холодильних агентів типу R134a і R404A;
  • модернізована система подачі масла;
  • можливість легкого доступу до панелі управління;
  • мінімальний показник відтворення вібрацій і шуму.


Для низькотемпературних поршневих компресорів l'unite Hermetique характерним є використання в холодильних системах, температурні режими яких варіюються в діапазоні від -45°С до -10°С.


Холодильні компресори l'unite Hermetique — це завжди якість, надійність і висока продуктивність. Пристрої не тільки стійкі до зносу і пошкоджень, але також володіють стильним компактним дизайном. Незмінна якість і надійність використання гарантовані багаторічним досвідом виробництва та постійним удосконаленням технологічного процесу.