<p><strong>Середньотемпературні компресори NRH</strong> італійського виробника Frascold, застосовують у сучасних холодильних машинах і в промисловому обладнанні. Великий асортимент моделей дозволяє вибрати <em>компресор</em>

Інформація
Пошук

Середньотемпературні NRH

Актуальність - актуальний
Бренд - Frascold
Категорія - Середньотемпературні NRH

1.0 EUR

Актуальність - актуальний
Бренд - Frascold
Категорія - Середньотемпературні NRH
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Середньотемпературні NRH

Середньотемпературні компресори NRH італійського виробника Frascold, застосовують у сучасних холодильних машинах і в промисловому обладнанні. Великий асортимент моделей дозволяє вибрати компресор, який задовольнить потреби будь-якого клієнта.

Прогресивні середньотемпературні компресори NRH Frascold — холодильне обладнання, що дозволяє отримати велику потужність і при цьому використовувати мало електроенергії. Більшість моделей компактні і тому їх можна використовувати в різних видах холодильних пристроїв. Вдалі розміри і невелика маса виробів роблять компресори NRH зручними у використанні і установці.


Всі холодильні машини компанії Frascold не створюють вібрацій і шуму. Чавун — матеріал, з якого зроблені всі корпуси компресорів, гарантує довговічність і зносостійкість у використанні. Завдяки інноваційним технологіям виробництва, було створено модельний ряд надійних і довговічних компресорів NRH. Компанія Frascold регулярно оновлює і удосконалює асортимент товарів. Ціни на компресори дуже демократичні і при цьому виробник надає довгий гарантійний термін, щоб покупець був впевнений в якості виробів. Сучасні системи компресорів відповідають усім європейським стандартам якості.


Діапазон роботи середньотемпературних компресорів: температура кипіння: від — 30?С до +10 С; температура навколишнього середовища: від — 10?С до +35?С, а діапазон холодопродуктивності від 3 до 280 кВт.


Система виділення та повернення масел модифікована і високоефективна. Спеціальне реле регулює тиск масла. Стійка і жорстка конструкція гарантує високу продуктивність навіть в найскладніших умовах. Компресор обладнаний електричною захистом для запобігання перегріву обмоток двигуна. Екологічно чисті матеріали, з яких виготовлені деталі та корпуси, нешкідливі для навколишнього середовища.


Середньотемпературні Компресори NRH виробника Frascold повністю задовольняють вимоги, що пред'являють до них споживачі. Вони використовуються в продуктових магазинах, холодильних камерах, системах кондиціонування, осушувачах повітря. Компресори NRH для середніх температур це якісний, ефективний і функціональний продукт за доступною ціною.