<p>Герметичні поршневі компресори EmbracoAspera займають особливе становище на світовому ринку. Протягом довгих років компресорні установки доводять власну незамінність для холодильних прилавків, холодильних камер, вітрин, льодогенераторов і моро

Інформація
Пошук

Герметичні поршневі компресори Embraco Aspera

Уточнити Пошук
Герметичні поршневі компресори Embraco Aspera

Герметичні поршневі компресори EmbracoAspera займають особливе становище на світовому ринку. Протягом довгих років компресорні установки доводять власну незамінність для холодильних прилавків, холодильних камер, вітрин, льодогенераторов і морозильних лавров. Апарати вирізняються добрими показниками холодопродуктивності, розроблені згідно світовим стандартам якості і здатні максимально скорочувати споживання енергії, працюють практично безшумно. Перед поставками на світовий ринок, кожен механізм проходить ретельні перевірки на заводському рівні.
Головні достоїнства компресорів EmbracoAspera:
· Високі показники продуктивності;
· Максимально економічне споживання енергії;
· Знижень рівень відтворення шуму і вібрацій.
Компресори створені на основі інноваційних технологічних досягнень і відносяться до холодильного обладнання А-класу. Установки розроблені відповідно до стандартів ROHK, в основі яких лежить концепція мінімального використання шкідливих компонентів. Максимально зручний доступ для проведення високоякісного технічного обслуговування.
До герметичним поршневих компресорів EmbracoAspera відноситься кілька лінійок холодильних установок:
1. LBP (LowBackPressure) – серія компресорів низькотемпературних режимів випаровування. Вони розроблені для експлуатації в умовах робочого температурного режиму випаровування нижче -20°С. Оптимально використовувати для комплектації холодильників і холодильних камер, морозильників, вітрин та інших установок для зберігання быстрозамороженных продуктів. До низькотемпературних компресорів відносяться моделі EMT, NE, NEK, T, NT, NJ, які функціонують на основі холодильних агентів R22, R134a, R404A, R507, R290 і R600a.
2. MBP/HBP (MediumBackPressure/HighBackPressure) – установки з середньою і високою температурою випаровування. Компресори розроблені для оптимального функціонування в умовах робочих температур випаровування вище -20°С (для НВР – вище -15°С). Застосовуються механізми для комплектації холодильних камер для свіжих продуктів, холодильників для напоїв, установок для виготовлення льоду, осушувальних механізмів та іншого. Компресори працюють на основі холодильних агентів R404A, R507, R22, R134a і R290.
EMBRACO - компанія, яка спеціалізується на рішеннях для холодильної індустрії, одночасно будучи лідером у сфері виробництва герметичних компресорів. Місія компанії: пропонувати інноваційні рішення для поліпшення якості життя, приділяючи постійну увагу технологічної досконалості, а також соціальної, екологічної та економічної відповідальності.
Технологічне лідерство, виробнича ефективність, соціальна, екологічна та економічна відповідальність являють собою лише деякі з основних принципів, що відрізняють компанію EMBRACO від інших компаній світового ринку. Продукції компанії довіряють найбільші виробники побутових холодильників і комерційного холодильного обладнання.
Завдяки глобальному присутності і виробничим потужностям, що перевищує 34 мільйони одиниць продукції в рік, компанія пропонує рішення, які відрізняються інновацією і економічним енергоспоживанням. 11.500 співробітників EMBRACO працюють на заводах і в офісних підрозділах Бразилії (головне управління), Китаю, Італії, Словаччини, Мексики, США і Росії.
Компанія знаходиться в постійному пошуку енергоефективних рішень у процесах, продукції та взаємозв'язки з середовищем, в якій працює компанія. Компанія EMBRACO - абсолютний лідер в даній галузі, пропонує продукцію, яка задовольняє найсуворішим міжнародним стандартам у сфері енергоспоживання.
Будучи світовим лідером, EMBRACO намагається випередити зміни ринку і в зв'язку з цим перебуває в стані перманентного перетворення. Фахівці компанії постійно оцінюють процеси компанії в цілях утримання лідируючого положення в сфері промисловості і стимулюють розвиток, не забуваючи про основні засади своєї організації.
Енергоефективність є ключовим фактором при розробці продукції EMBRACO. Це передбачає випуск компресорів з кожним разом споживають менше енергії і менше сировини при виробництві, в той же час, зберігаючи рівень якості бренду EMBRACO. Таким чином, компанія постійно інвестує в область досліджень і розробок для створення більш продуктивної, безшумною продукції, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.
В результаті зусиль, витрачених на підвищення енергоефективності продукції EMBRACO і на спробу перевершити очікування замовників, компанія розробила Embraco Fullmotion – компресор, який варіює охолоджуючу здатність залежно від потреби, тим самим знижуючи енергоспоживання на 40%.
Компанія EMBRACO має повним асортиментом продукції, що пропонує компресори різної ефективності і є світовим лідером в розробці рішень, які відповідають найсуворішим міжнародним стандартам у сфері енергоспоживання. Завдяки постійному пошуку поліпшень в продукції і процесах, кожне нове покоління компресорів Embraco є більш ефективним у порівнянні з попереднім.
Компанія Embraco завжди була зацікавлена в реченні рішень, що виходять за рамки загальноприйнятих. Наприклад, EMBRACO були одними з перших, хто запустив у виробництво продукцію, сумісну з найбільш екологічними холодоагентами. EMBRACO стали першою компанією, що виробляє компресори, які використовують альтернативні рідкі холодоагенти, такі як пропан (R290), щоб замінити фреони. Цей натуральний холодоагент володіє важливими екологічними перевагами, у зв'язку з тим, що він не сприяє ні руйнування озонового шару, ні створенню парникового ефекту. Більш того, його шумові характеристики низькі, притому, що збільшення коефіцієнта ефективності і охолоджуюча здатність досить високі.
Пусковий момент електродвигуна:
LST - Низький пусковий момент: LBP-MBP-HBP-AC застосування з електродвигунами RSIR-RSCR-PSC. Варіант для систем з капілярними трубками і збалансованим тиском при запуску.
HST - Високий пусковий момент: LBP-MBP-HBP застосування з електродвигунами CSIR-CSR. Варіант для систем з розширювальним клапаном або капілярними трубками, з незбалансованим тиском при запуску.
Типи електродвигунів:
RSIR - Реостатний пуск – Індукційний режим роботи Даний тип двигуна, який пріменятеся в компресорах малої потужності, має низький пусковий момент (LST) і повинен встановлюватися тільки в системах з капілярними трубками, де тиску зрівнюються. Даний двигун використовує пусковою обмотку з високим омічним опором і повинен бути відключений при досягненні стабільної швидкості обертання. електромагнітне реле, калібрований для струму двигуна відключає пускову обмотку при завершенні запуску. Альтернативою електромагнітного реле для деяких моделей служать напівпровідникові термістори типу PTC.
RSCR - Реостатний пуск – Робочий Конденсатор Даний двигун схожий на двигун RSIR, але використовує PTC-стартер і постійно підключений робочий конденсатор для поліпшення ефективності.
CSIR - Конденсаторний пуск - Індукційний режим роботи Такий же як двигун RSIR, з пусковою обмоткою послідовно з'єднаної з пусковим конденсатором відповідної ємності для досягнення високого пускового моменту.
CSR - Конденсаторний пуск – Робочий конденсатор Двигун CSR з конденсаторами, підключеними до пускової і основній обмотці. На відміну від двигуна PSC, даний двигун має пусковим конденсатором послідовно сполученим з пусковою обмоткою. Пускове реле напруги, калібрований для кожного двигуна відключає пусковий конденсатор при завершенні запуску. Двигун відрізняється високим пусковим моментом (HST) і високою ефективністю.
PSC - Двигун PSC з конденсаторної основний обмоткою. Робочий конденсатор послідовно з'єднаний з пусковою обмоткою, вони залишаються сполученими навіть після запуску двигуна. Пусковий момент достатній, щоб гарантувати запуск компресора тільки при збалансованому тиску в системах з капілярними трубками або з вирівнювачем тиску.
3 ? - Трифазні обмотки з сполуками зіркою
NT/NJ Gemini Gemini являє собою лінію продукції, що об'єднує низькі шумові характеристики і невеликий розмір для стандартних напівгерметичних рішень. Змінивши форму виробу, компанія Embraco розробила герметичні комерційні компресори, які можуть встановлюватися в обладнанні по одному або парі, що виражається в модульній охолоджуючої здатності в залежності від потреби. Дана лінія доступна як для холодильних агрегатів, так і для компресорів.