<div class="tab-pane active" id="tab-description" itemprop="description"><p dir="">Відомий бренд CubigelCompressors заслужено займає лідерські позиції на світовому ринку в галузі штучного холоду. Компр

Інформація
Пошук

Герметичні поршневі компресори Cubigel

Уточнити Пошук
Герметичні поршневі компресори Cubigel

Відомий бренд CubigelCompressors заслужено займає лідерські позиції на світовому ринку в галузі штучного холоду. Компресори виробництва даної компанії придатні для комплектації будь-яких холодильних установок промислового та комерційного призначення. Компанія поставляє на сучасний ринок близько 500 моделей екологічно безпечних, енергоекономних і сучасних компресорів. Модельний ряд установок включає в себе різні варіації механізмів з обсягами поршнів в діапазоні від 2,4 до 34,4 см3.

Головні переваги холодильних компресорів Cubigel:

 • · Найбільш повна і вичерпна лінійка продукції;
 • · Надійність і практичність охолодження;
 • · Використання екологічно безпечних і натуральних холодильних агентів;
 • · Знижений рівень споживання енергії;
 • · Установки можна придбати практично по всьому світу;
 • · Мобільність і простота монтажу обладнання.

В залежності від характеристик холодильної системи, для комплектації яких спроектовані компресори, установки можна розділити на кілька типів:

 • · Низькотемпературні LBP компресори, характерною є температура випаровування в діапазоні від -35°С до -10°С. Системи розроблені для функціонування на основі холодильних агентів R134a, R404A.
 • · СреднеВысокотемпературные HMBP компресори, розроблені для оптимальної експлуатації при температурах кипіння в діапазоні від -25°С до +10°С. Установки призначені для функціонування на основі холодильних агентів R134a, R404A.

Залежно від розмірних варіацій, герметичні поршневі компресори Cubigel прийнято поділяти на п'ять серій:

 • 1. Серія D примітна габаритної конструкцією, невеликою вагою і безшумністю роботи; номінальні обсяги поршнів компресора: 2,4 – 4,03 куб. см.
 • 2. Серія L має величезну популярність на світовому ринку; встановлення прийнято використовувати для комплектації холодильників, морозильників та камер для морозива, торгових автоматів тощо; робочий об'єм поршнів: 4-9,9 куб. см.
 • 3. Серія P використовуються для комплектації холодильних лавров, генераторів льоду тощо; робочий об'єм поршнів компресора від 12 до 16,14 куб. см.
 • 4. Серія X, розроблені спеціально для комплектації морозильних камер з великим об'ємом, вітринних шаф і вітрин підлогового розташування; придатні для важких умов експлуатації; робочий об'єм компресорів: від 16 до 23 куб. см.
 • 5. Серія S характерна найбільш потужними механізмами з усієї лінійки компресорів Cubigel; робочий діапазон поршнів: від 18 до 34,42 куб. см.
 • D - серія

  Характеристика:

  дуже компактний дизайн, легка вага, безшумний

  Об'єм:

  від 2.40 до 4.03 см3

  Холодоагенти:

  R134a, R600a

  Застосування:

  кулери для води, охолоджувачі пляшок і банок, невеликі холодильники та морозильники

  L - серія

  Характеристика:

  найефективніший з серії високоефективних на пропані (R290) і изобутане (R600a)

  Об'єм:

  від 4.00 до 9.9 см3

  Холодоагенти:

  R134a, R404A, R600a, R290, R507, R22

  Застосування:

  побутові холодильники, охолоджувачі пляшок і морозильники, охолоджувачі банок, морозильні ларі, торгові автомати, морозильні камери для морозива, дозатори для пива і безалкогольних напоїв, генератори льоду. Теплонасосні системи

  P - серія

  Характеристика:

  високоефективні версії

  найефективніший з серії високоефективних на пропані (R290) і изобутане (R600a)

  Об'єм:

  від 12.00 до 16.00 см3

  Холодоагенти:

  R134a, R404A, R600a, R290, R507, R22

  Застосування:

  побутові холодильники, охолоджувачі пляшок і морозильники, охолоджувачі банок, морозильні ларі, торгові автомати, морозильні камери для морозива, дозатори для пива і безалкогольних напоїв, генератори льоду.

  X - серія

  Характеристика:

  надійність і висока продуктивність. Новий дизайн для роботи з великим навантаженням

  Об'єм:

  від 16.00 до 23.00 см3

  Холодоагенти:

  R134a, R404A, R290, R407C, R507, R22

  Застосування: морозильні шафи і скрині великого обсягу, морозильні камери шокової заморозки, генератори льоду, торгові автомати, вітринні шафи, вітрини підлогового виконання, дозатори напоїв.

  S - серія

  Характеристика:

  найбільший робочий об'єм. Покращений дизайн, що дозволяє знизити вібрацію при роботі

  Об'єм:

  від 18.00 до 34.42 см3

  Холодоагенти:

  R134a, R404A, R407c, R507, R22

  Застосування: морозильні шафи і скрині великого обсягу, , морозильні камери шокової заморозки, осушувачі повітря, кондиціонери повітря, генератори льоду, торгові автомати, теплонасосні системи, вітрини, шафи, вітрини підлогового виконання, дозатори напоїв.