<p><strong>Спіральні герметичні компресори Danfoss</strong> розроблені для низьких і середніх температур і включають в себе дві серії: MLZ і LLZ. <em>Компресори</em> з цих серій придатні для різних систем охолодження в склад

Інформація
Пошук

Герметичні спіральні компресори Danfoss

Герметичні спіральні компресори Danfoss

Спіральні герметичні компресори Danfoss розроблені для низьких і середніх температур і включають в себе дві серії: MLZ і LLZ. Компресори з цих серій придатні для різних систем охолодження в складних умовах експлуатації. Їх встановлюють в морозильних камерах, в осушувачах повітря та різних системах холодопродуктивності. Компресори забезпечені потужним двигуном і рухомий спіраллю, завдяки якій здійснюється контроль над ефективністю обертання і роботи компресора в цілому. Холодопродуктивність збільшується за рахунок вприскування пари.

Розширена ефективність рухомий спіралі і два різних співвідношення тиску, призводить до більш 30% економії енергії в широкому діапазоні застосувань. Система охолодження оптимізована для споживання енергії і електромережної споживання. Danfoss пропонує компресори з найбільшою на сьогоднішній день герметичною ємкістю.


Компресори розширюють потужність охолодження від 52 до 185 кВт. Точність контролю за температурою і вологістю повітря, має вирішальне значення для поліпшення роботи холодильної системи. Пройшли попередню перевірку, спіральні компресори Danfoss мають функцію зміни швидкості обертання лопатей. Процес введення системи в експлуатацію дуже простий, тому встановити компресор зможе кожен.


Контроль над виділенням олії забезпечує надійну роботу компресора в будь-яких умовах. Низький рівень шуму досягається завдяки унікальній конструкції. Спіраль призначена для плавного і безперервного стиснення клапанів, що забезпечує тиху роботу. Компресори Danfoss, які встановлені для роботи на помірних швидкостях — не виробляють шум і вібрації.


Компресори даних серій можна використовувати з безліччю холодоагентів, що спрощує установку і експлуатацію в цілому. Оптимальні розміри виробів, дозволяють легко встановити їх і звільнити багато простору в холодильній системі. Всі вироби сертифіковані під знаком європейської якості. На заводах компанії Danfoss проводяться розробки і впровадження інноваційних технологій, тому компресори цієї компанії вдосконалені і відповідають найвищим вимогам покупця. Спіральні герметичні компресори — це сучасний варіант заміни вже застарілих поршневих і гвинтових компресорів. Їх високоефективне і надійність перевірена роками.


У цій категорії немає товарів.