e-holod | Холодильне обладнання | Danfoss Performer SZ125-4CAI (SZ125-4RI) | 166,6 см?/об (28,99 м?/ч) герметичний спіральний компресор. Ціна, купити Danfoss Performer SZ125-4CAI (SZ125-4RI) | 166,6 см?/об (28,99 м?/ч) герметичний спіральний компресор в

Інформація
Пошук

Danfoss Performer SZ125-4CAI (SZ125-4RI) | 166,6 см?/об (28,99 м?/ч) герметичний спіральний компресор

Виробник: Danfoss
Код товару: Danfoss_1258

Короткий опис


У спіральних компресорів Performer SM/SY/SZ стиснення газу проводиться двома елементами, що мають форму спіралей, які розташовані у верхній частині компресора над електродвигуном. Всмоктуване газ надходить у компресор ... Читати далі...

Короткі характеристики


Актуальність - актуальний
Бренд - Danfoss
Защита электродвигателя -
Основна характеристика м³/ч - 28.99
Тип компресора - спіральний
Тип корпуса - герметичний
--- -
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
1.0 EUR

  • Наявність: Під замовлення

Зворотній зв'язок
VIBER

VIBER

Написати в Viber

TELEGRAM

TELEGRAM

Написати в Telegram

MESSENGER

MESSENGER

Написати в messenger

У спіральних компресорів Performer SM/SY/SZ стиснення газу проводиться двома елементами, що мають форму спіралей, які розташовані у верхній частині компресора над електродвигуном. Всмоктуване газ надходить у компресор через патрубок всмоктування. Оскільки потік газу обтікає кожух двигуна і проходить через нього, забезпечуючи повне охолодження компресора у всіх режимах роботи, краплі олії, що знаходяться в газі, виділяються з нього і падають на дно картера. Пройшовши через електродвигун, газ потрапляє в спіральні елементи компресора, де відбувається процес стиснення. У кінцевому рахунку, стиснений газ залишає компресор через нагнітальний патрубок.

В доповнення до раніше існуючих компресорів модельного ряду SM компанія Данфосс представляє нові 3 моделі компресорів. Нові моделі компресорів SM 112-124 і 147 мають поліпшений дизайн для забезпечення максимальної ефективності.

• Поліпшені циркуляція газу, охолодження електродвигуна і розподіл масла завдяки новому запатентованому дизайну кришки електродвигуна.

• Захист вузлів і монтаж зменшує внутрішні витоку і збільшує тривалість строку служби компресора.

• Покращена ізоляція компресора зменшує значною мірою рівень шуму.

• Розташування всмоктуючого патрубка призводить до більш високого протидії гідроударів.

Всі компресори Performer SM/SY/SZ оснащені оглядовим склом для визначення рівня і стану масла, що перебуває в картері компресора.

SM/SZ 112-124-147: з'єднання під ротолок 1"3/4, дозволяє використовувати 1"3/4-7/8" або 1"3/4-1"1/8 ; SY/SZ 240-300-380: 1/2" під відбортовку; інші моделі: 3/8" під відбортовку. Це з'єднання повинно використовуватися для монтажу лінії вирівнювання рівня масла при установці паралельно двох компресорів і більше.

Для зливу олії з картера компресора при його заміні або проведення випробувань існує штуцер з трубкою, простягнутою по низу компресора для більш ефективного зливу масла. Штуцер забезпечений внутрішнім різьбленням 1/4" NPT.

Примітка: Зливати масло через всмоктуючі патрубки компресорів SY/SZ 240-380 не дозволяється.

1
Актуальність актуальний
Бренд Danfoss
Защита электродвигателя
Основна характеристика м³/ч 28.99
Тип компресора спіральний
Тип корпуса герметичний
---


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Хіт продажу
Акції