<p><strong>Компресори серії NRL</strong> призначені для широкого діапазону холодильних систем низьких температур, також підходять для роботи в багатокомпресорних установках. На нашому сайті Ви зможете знайти безліч моделей <em>н

Інформація
Пошук

Низькотемпературні NRL

Низькотемпературні NRL

Компресори серії NRL призначені для широкого діапазону холодильних систем низьких температур, також підходять для роботи в багатокомпресорних установках. На нашому сайті Ви зможете знайти безліч моделей низькотемпературних компресорів з обсягом виробітку від 120 до 360 м/ч, при 50 ГЦ. Такі компресори зроблені для тривалої безаварійної роботи в режимі безперервної експлуатації. Напівгерметичний гвинтовий компресор серії NRL дозволяє використовувати більшість холодоагентів, завдяки електродвигуну зі спеціальними обмотками. Шість датчиків РТС, які вбудовані в обмотку, забезпечують захист від перепадів температур.

Італійський виробник гарантує чудову зносостійкість, надійність і повний контроль над якістю товарів. Безпечне використання протягом багатьох років забезпечує система багаторівневого тестування виробів на заводі. Унікальні профілі гвинтових компресорів інноваційного виробництва, призначені для сильних тисків і масових витрат у всіх допустимих функціях. Компресори NRL розроблені для низькотемпературних режимів до -50 °C, мають високу ефективність при частих навантаженнях, можливість працювати з частотним регулятором і економайзером. Механічно міцне виріб має внутрішні канали, призначені для випаровування рідкого хладагента, який може потрапити в компресор з лінії всмоктування. При роботі з економайзером збільшується ефективність системи, і набагато підвищується холодопродуктивність.


Для циркуляції масла в комплект входять: оглядове скло, електронний магнітний клапан, зворотний і запобіжний клапан. Для зниження шуму використовуються підшипники спеціального призначення та унікальні профілі роторів. Компресори зроблені з машинобудівного матеріалу, який володіє хорошими ливарними якостями і має високу міцність. Для такого матеріалу характерна невелика чутливість до зовнішніх подразників, також він має високий показник до зниження вібрацій деталей.


Напівгерметичні, гвинтові, низькотемпературні компресори серії NRL призначені не тільки для роботи в холодильних системах, але і в системах кондиціонування повітря і навіть в установках вибухонебезпечних і пожежонебезпечних зон. Низькотемпературні компресори NRL фірми Frascold мають високий рівень енергозбереження, тому є одними з найбільш практичних серед своїх конкурентів.


У цій категорії немає товарів.