<p><strong>Компресорні установки</strong> відомого французького виробника <strong>Tacumseh (l'unite Hermetique)</strong> користуються величезною популярністю серед покупців вже не перший рік. Середньотемпературні поршневі к

Інформація
Пошук

MHBP-HBP (R404a)

MHBP-HBP (R404a)

Компресорні установки відомого французького виробника Tacumseh (l'unite Hermetique) користуються величезною популярністю серед покупців вже не перший рік. Середньотемпературні поршневі компресори даного виробника прийнято використовувати не тільки в холодильних установках промислового призначення. Завдяки своїй компактності і ефективності застосування, компресори l'unite Hermetique широко використовуються в побутових, комерційних і торгових холодильних системах.

Фахівці Tacumseh добряче постаралися поєднати в одній установці багаторічний досвід, традиції конструювання в поєднанні з модифікованими та інноваційними технологічними розробками. Таким чином, на сучасному ринку з'явилися поршневі компресори среднетемпературного режиму використання. Компресори l'unite Hermetique мають компактний і привабливий дизайн, стійке захисне покриття і захисний корпус. Саме завдяки зручній компактній конструкції і зручності монтування можливий такий широкий спектр використання даних поршневих компресорів.


Середньотемпературні установки l'unite Hermetique здатні оптимально функціонувати на основі холодильного агента типу HFC R-404a. До відмітних характеристиках напівгерметичних компресорів Tacumseh слід віднести наступні особливості:


  • мінімальний показник відтворення шуму;
  • надійність і високоефективне використання;
  • конструювання і виконання відповідно до європейських стандартів і норм якості;
  • підвищений показник продуктивності;
  • компактна конструкція;
  • легкість монтажу та технічного обслуговування механізму.


Компресори l'unite Hermetique оптимальні для підтримки щодо середніх показників температурного режиму. Діапазон використання варіюється від 0 до -15°С.


До позитивних характеристик, якими володіють поршневі компресори, слід віднести неймовірну ефективність використання і здатність економити кошти. Механізм обладнаний практичною системою підключення до електромережі, завдяки якому споживається менше енергії, а показник продуктивності залишається незмінним.


Універсальність використання механізму є незаперечною перевагою компресорів l'unite Hermetique. Для їх установки необхідно зовсім небагато місця, а також вони не вимогливі в технічному обслуговуванні.


На користь середньотемпературних компресорів Tacumseh також грає та обставина, що дані установки абсолютно безпечні для навколишнього середовища, у процесі використання вони не виділяють небажаних речовин.


У цій категорії немає товарів.