e-holod | Холодильне обладнання | Frascold F4-24.1 Y | 23,6 м?/ч напівгерметичний поршневий компресор. Ціна, купити Frascold F4-24.1 Y | 23,6 м?/ч напівгерметичний поршневий компресор в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запорожжі, Львові, Кривому Розі, Вінни

Інформація
Пошук

Frascold F4-24.1 Y | 23,6 м?/ч напівгерметичний поршневий компресор

Виробник: Frascold
Код товару: Frascold_522

Короткий опис


Компанія Frascold випускає великий ряд напівгерметичних поршневих компресорів з 2,4,6 і 8 циліндрами для задоволення поточних потреб ринку. Компресори Frascold розроблені концепції мінімальних механічних втрат і рішень... Читати далі...

Короткі характеристики


Актуальність - знятий з виробництва
Бренд - Frascold
Заправка масла - 1.6 l
Максимальний робочий струм - 11 A
Основна характеристика м³/ч - 23.6
Струм заблокованого ротора (LRA) - 53.2 A
Тип компресора - поршневий
Тип корпуса - напівгерметичний
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
1.0 EUR

  • Наявність: Під замовлення

Зворотній зв'язок
VIBER

VIBER

Написати в Viber

TELEGRAM

TELEGRAM

Написати в Telegram

MESSENGER

MESSENGER

Написати в messenger

Компанія Frascold випускає великий ряд напівгерметичних поршневих компресорів з 2,4,6 і 8 циліндрами для задоволення поточних потреб ринку. Компресори Frascold розроблені концепції мінімальних механічних втрат і рішень, що дозволяють максимально підвищити надійність компресора.

Їх основні особливості:

- Розробка з використанням систем математичного моделювання і розрахунку, з можливістю оцінки характеристик у процесі експлуатації

- Оптимізоване співвідношення діаметра і ходу поршнів для підвищення термодинамічної ефективності

- Поршні з оптимізованою геометрією для забезпечення високої ефективності під час роботи і високої об'ємної продуктивності

- Кільця з високоміцного сплаву, особливо стійкого до високих температур і корозії

- Підшипники з тефлоновим покриттям, що знижує тертя, втрати енергії і забезпечують відмінне змазування навіть в процесі запуску

- Колінвал з термостійкою поверхнею, оптимізований за об'ємної продуктивності і динамічно збалансований для плавного обертання і виключно комфортної роботи, тихою і рівномірною

- Високотехнологічні клапанні дошки, міцні, гарантують стабільну продуктивність протягом усього терміну служби компресора. Пластини клапанів виготовлені з термостійкої сталі , надзвичайно рівною і гладкою, стійкою до навантажень, температурних перепадів і корозії.

- Вбудована система мастила (розбризкуванням або з масляним насосом) для забезпечення достатньої кількості масла у вузлах тертя і, одночасного їх охолодження.

- Вбудований клапан між сторонами високого і низького тиску, що відкривається при досягненні максимально допустимого перепаду тисків і скидає тиск в лінію всмоктування.

- Ефективна система охолодження електродвигуна всмоктуваним газом, що проходять через отвори з розвиненою поверхнею теплообміну.

- Хонінгування стінок циліндрів по автомобільній технології, що гарантує плавний хід і оптимальне змащування при запуску.

- Міцна і компактна конструкція.

- Оптимальне співвідношення

Всі моделі виготовляються за "інверторної технології" і придатні для роботи з перетворювачами частоти в широкому діапазоні;

- Для двоциліндрових компресорів допустимі частоти від 30Гц до 87Гц, що відповідає продуктивності від 60% до 174% (порівняно з 50Гц).

- Для компресорів без масляного насоса з 4 циліндрами - допустимі частоти від 25 гц до 87Гц з продуктивністю від 50% до 174%

- Для компресорів з масляним насосом з 4,6 і 8 циліндрами - допустимі частоти від 30Гц до 70Гц з продуктивністю від 60% до 140%.

Продуктивність компресорів Frascold з 4,6 і 8 циліндрами може бути знижена головками регулювання продуктивності СС (опціонально) для кращої відповідності холодопродуктивності реальним умовам застосування і зниження числа пусків/ зупинок компресора.

Можливі ступені регулювання:

- компресори з 4 циліндрами: 50% - 100%

- компресори з 6 циліндрами: 33% - 66% - 100%

- компресори з 8 циліндрами: 50% - 75% - 100%

В компресорах Frascold може бути реалізований розвантажений пуск за допомогою установки SU (опціонально), зрівнює тиск всмоктування і нагнітання, знижуючи крутний момент на валу двигуна й знижуючи, таким чином, навантаження на електричну мережу.

Примітка: Установка головки SU вимагає додаткової установки зворотного клапана на лінії нагнітання, що купується окремо.

Всі компресори забезпечені системою захисту, що складається з ланцюга термодатчиків, встановлених в обмотках електродвигуна і підключених до електронного блоку Kriwan, встановленим у клемній коробці. Компресори серій V,Z,W також забезпечені термодатчиком на лінії нагнітання, підключеним до блоку для контролю максимальної температури нагнітання.

Компресори серій V,Z,W оснащені масляним насосом і електронним пресостатом тиску масла Kriwan Delta-PII. Надійним і перевіреним пристроєм, ефективно відслідковує коливання тиску в системі змащення. Світлодіод при борі вказує на режим роботи пристрою. Заміна приладу не вимагає розкриття компресора.

Всі компресори поставляються заправленими синтетичним поліефірним мастилом (РОЕ) з малим винесенням і характеристиками, що відповідають певному типу хладагента. В'язкість масла підібрана для забезпечення відмінних змащувальних властивостей у всьому діапазоні застосування компресора і становить 32сСт (при 40 С ) для моделей A,B,D,F,Q,S і 68 сСт (при 40 С ) для моделей V,Z,W. Спеціальні масла доступні за запитом для специфічних холодоагентів та умов експлуатації.

1
Актуальність знятий з виробництва
Бренд Frascold
Заправка масла 1.6 l
Максимальний робочий струм 11 A
Основна характеристика м³/ч 23.6
Струм заблокованого ротора (LRA) 53.2 A
Тип компресора поршневий
Тип корпуса напівгерметичний
кол-во цилиндров Вес нетто74 kg
Конструкция поршневой/ полугерметичный/ одноступенчатый
номин-ое значение объемной произв-ти @50 Hz 23.6 m3/h
номин-ое значение скорости вращения @50 Hz 1450 1/min
номин-ое значение частоты эл. сети 50 Hz
Уровень звуковой мощности -10/45°C R404A @50Hz 68.5 dB(A)
Уровень звуковой мощности -35/40°C R404A @50Hz 71.0 dB(A)
Холодильное масло FRASCOLD POE32
---


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Хіт продажу
Акції