e-holod | Холодильне обладнання | Віддільника рідини Hpeok PKQ-207. Ціна, купити Віддільника рідини Hpeok PKQ-207 в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запорожжі, Львові, Кривому Розі, Вінниці Огляд, опис, продаж

Інформація
Пошук

Віддільника рідини Hpeok PKQ-207

Виробник: Hpeok
Код товару: Hpeok_12840

Короткий опис


Компресори надзвичайно чутливі до пошкоджень від рідкого холодоагенту. Надмірний повернення рідкого холодоагенту може призвести не тільки до розведення масла, але і до повної втрати заправки масла в компресорі. Що приз... Читати далі...

Короткі характеристики


Бренд - Hpeok
З'єднання - вхід / вихід: 7/8 '
Країна бренду - Китай
Об'єм - 4,3 л
Робоча температура (TS) - -40 ... + 120 ° C
Робочий тиск (PS) - 30 бар
Розміри - ?219х540 мм
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
30.0 EUR

  • Наявність: На складі

Зворотній зв'язок
VIBER

VIBER

Написати в Viber

TELEGRAM

TELEGRAM

Написати в Telegram

MESSENGER

MESSENGER

Написати в messenger

Компресори надзвичайно чутливі до пошкоджень від рідкого холодоагенту. Надмірний повернення рідкого холодоагенту може призвести не тільки до розведення масла, але і до повної втрати заправки масла в компресорі. Що призводить до пошкодження обладнання через відсутність належної мастила.

Основна функція отделителя рідини на лінії всмоктування полягає в тому, щоб запобігти раптовий викид рідкого холодоагенту, або масла, назад по лінії всмоктування і в компресор. Відокремлювач на всмоктуючої лінії є тимчасовим резервуаром для рідкого холодоагенту і масла.

Рідкий холодоагент повільно випаровується в отделителе і надходить в компресор після перетворення в газ. Для повернення масла, що залишилося в компресор в нижній частині U-подібної трубки отделителя є отвір для повернення масла. Час, що залишився в системі масло буде надходити в відділювач і повертатися в компресор з газовим холодоагентом.

Схема-креслення:

1
Бренд Hpeok
З'єднання вхід / вихід: 7/8 '
Країна бренду Китай
Об'єм 4,3 л
Робоча температура (TS) -40 ... + 120 ° C
Робочий тиск (PS) 30 бар
Розміри ?219х540 мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Хіт продажу
Акції