e-holod | Холодильне обладнання | Проколюють пристрій для труб ITE MV-4358. Ціна, купити Проколюють пристрій для труб ITE MV-4358 в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запорожжі, Львові, Кривому Розі, Вінниці Огляд, опис, продаж

Інформація
Пошук

Проколюють пристрій для труб ITE MV-4358

Виробник: ITE
Код товару: ITE_2828

Короткий опис


проколи за допомогою гвинта (зі штуцером) для труб 1/2 'і 5/8' О.D. Штуцер призначений для прямої заправки. Немає необхідності відкривати / закривати. Штуцер автоматично закривається при знятті заправного шланга. Мак... Читати далі...

Короткі характеристики


Бренд - ITE
Діаметр труби - 1/2 ', 5/8'
Країна бренду - Бельгія
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
9.0 EUR

  • Наявність: відсутній на складі

Зворотній зв'язок
VIBER

VIBER

Написати в Viber

TELEGRAM

TELEGRAM

Написати в Telegram

MESSENGER

MESSENGER

Написати в messenger

проколи за допомогою гвинта (зі штуцером) для труб 1/2 'і 5/8' О.D. Штуцер призначений для прямої заправки. Немає необхідності відкривати / закривати. Штуцер автоматично закривається при знятті заправного шланга.

Максимальний робочий тиск: 31 бар (450 psi). Проколюють голка втягується так, що в лінії немає перешкод для нормальної роботи системи.

проколи легко встановлюється на лінії трубопроводу двома гвинтами, шестикутний ключ поставляється в комплекті. Прокол лінії відбувається шляхом навинчивания крильчатого ковпачка з депрессором.Когда ковпачок забирається, штуцер закривається, лінія проколота і готова до приєднання заправного шланга. Установка проводиться досить швидко.

Проколювання спрощено одноразової проколюють голкою. Дуже пружні спеціальні ущільнення, в поєднанні з одним портом виключають можливість витоку.

1
Бренд ITE
Діаметр труби 1/2 ', 5/8'
Країна бренду Бельгія

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Хіт продажу
Акції