e-holod | Холодильне обладнання | Промивна станція Wigam Flush1-Plus. Ціна, купити Промивна станція Wigam Flush1-Plus в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запорожжі, Львові, Кривому Розі, Вінниці Огляд, опис, продаж

Інформація
Пошук

Промивна станція Wigam Flush1-Plus

Виробник: Wigam
Код товару: Wigam_2984

Короткий опис


FLUSH 1 - миюча станція фірми WIGAM, яка дозволяє вирішити всі проблеми, пов'язані з очищенням холодильних і кондиціонерних систем, навіть великих розмірів. Максимальний тиск на виході насоса - 0,45 МПа. На думку про... Читати далі...

Короткі характеристики


Бренд - Wigam
Вага - 13 кг
Живлення - 230-240 В / 50-60 Гц / 1 ~
Країна бренду - Італія
Потужність - 0,6 кВт
Продуктивність - 14 л / хв
Розміри - 300x220x550 мм
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
1 007.0 EUR

  • Наявність: відсутній на складі

Зворотній зв'язок
VIBER

VIBER

Написати в Viber

TELEGRAM

TELEGRAM

Написати в Telegram

MESSENGER

MESSENGER

Написати в messenger

FLUSH 1 - миюча станція фірми WIGAM, яка дозволяє вирішити всі проблеми, пов'язані з очищенням холодильних і кондиціонерних систем, навіть великих розмірів. Максимальний тиск на виході насоса - 0,45 МПа.

На думку професіоналів, очищення з використанням рідини є єдиним рішенням, що дозволяє: видалити всі тверді частинки з'явилися в наслідок руйнування компресора або фільтра видалити повністю все масло з холодильних і кондиціонерних систем. FLUSH 1 запобігає повторним ремонти, пов'язані з забрудненням системи Маленький розмір корпусу і невелика вага дозволяють легко перевозити миючу станцію.

Станція складається з: насоса, спеціально спроектованого для цих цілей, що має механічні деталі і прокладки стійкі до миючих рідин (неагресивні рідини), бака на 10 літрів, механічного фільтра на лицьовій стороні, шлангів з універсальними власниками, фитинга для під'єднання азоту для повного видалення миючої рідини з системи.

Можливість промивки систем великого обсягу з використанням більше 10 літрів рідини, яка поміщаються в бак (ця операція може бать виконана шляхом додавання рідини в бак під час промивання) . Підключення до додаткового бака для зливу рідини з системи.

Все управління здійснюється зручними кранами, розташованими на передній панелі установки. Поставляється зі змінними патрубками 1/4 'SAE, 3/8' SAE і 1/2 'SAE для холодильних систем.

1
Бренд Wigam
Вага 13 кг
Живлення 230-240 В / 50-60 Гц / 1 ~
Країна бренду Італія
Потужність 0,6 кВт
Продуктивність 14 л / хв
Розміри 300x220x550 мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Хіт продажу
Акції