e-holod | Холодильне обладнання | Набір для розширення труб Shine Year CH-2000-PCD. Ціна, купити Набір для розширення труб Shine Year CH-2000-PCD в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запорожжі, Львові, Кривому Розі, Вінниці Огляд, опис, продаж

Інформація
Пошук

Набір для розширення труб Shine Year CH-2000-PCD

Виробник: Shine Year
Код товару: Shine Year_3083

Короткий опис


Расширитель використовується для формування на кінці розрізу та ділянки з певним внутрішнім діаметром. Створити на кінці мідної труби розширення потрібно в тих випадках, коли її сполучають з іншим елементом формується ... Читати далі...

Короткі характеристики


Бренд - Shine Year
Діаметр труби - 10, 12, 15, 18, 22, 28 мм
Країна бренду - Тайвань
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
217.0 EUR

  • Наявність: Наявність уточнюйте

Зворотній зв'язок
VIBER

VIBER

Написати в Viber

TELEGRAM

TELEGRAM

Написати в Telegram

MESSENGER

MESSENGER

Написати в messenger

Расширитель використовується для формування на кінці розрізу та ділянки з певним внутрішнім діаметром. Створити на кінці мідної труби розширення потрібно в тих випадках, коли її сполучають з іншим елементом формується трубопроводу. Даний інструмент дозволяє виконати незначне розширення кінця труби, а не її розвальцювання. Він призначений для підготовки трубного вироби до монтажу, який не передбачає використання різьбових елементів.

Конструкція інструменту спеціально розроблена для того, щоб забезпечити якісне розширення кінця труби до необхідних геометричних параметрів. Основним робочим органом, за допомогою якого розширювач впливає на стінки вироби, є головка, оснащена розтискати пелюстками. В отриманий за допомогою труборасшірітеля розтруб, внутрішній діаметр якого строго контролюється, щільно вставляється кінець другої труби, після чого виконується пайка двох трубних виробів.

Расширитель, призначений для обробки кінців труб з міді, також успішно застосовується для виготовлення фітингових елементів (трійники, муфти та ін.). Широко використовується при обслуговуванні холодильників, кондиціонерів, морозильників та іншого холодильного обладнання.

1
Бренд Shine Year
Діаметр труби 10, 12, 15, 18, 22, 28 мм
Країна бренду Тайвань

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Хіт продажу
Акції