e-holod | Холодильне обладнання | Набір для розширення труб Китай CT-100A. Ціна, купити Набір для розширення труб Китай CT-100A в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запорожжі, Львові, Кривому Розі, Вінниці Огляд, опис, продаж

Інформація
Пошук

Набір для розширення труб Китай CT-100A

Виробник: Китай
Код товару: Китай_3085

Короткий опис


Расширитель використовується для формування на кінці розрізу та ділянки з певним внутрішнім діаметром. Створити на кінці мідної труби розширення потрібно в тих випадках, коли її сполучають з іншим елементом формується ... Читати далі...

Короткі характеристики


Бренд - Китай
Діаметр труби - 3/8 ', 1/2', 5/8 ', 3/4', 7/8 ', 1', 1 1/8
Країна бренду - Китай
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
139.0 EUR

  • Наявність: Наявність уточнюйте

Зворотній зв'язок
VIBER

VIBER

Написати в Viber

TELEGRAM

TELEGRAM

Написати в Telegram

MESSENGER

MESSENGER

Написати в messenger

Расширитель використовується для формування на кінці розрізу та ділянки з певним внутрішнім діаметром. Створити на кінці мідної труби розширення потрібно в тих випадках, коли її сполучають з іншим елементом формується трубопроводу. Даний інструмент дозволяє виконати незначне розширення кінця труби, а не її розвальцювання. Він призначений для підготовки трубного вироби до монтажу, який не передбачає використання різьбових елементів.

Конструкція інструменту спеціально розроблена для того, щоб забезпечити якісне розширення кінця труби до необхідних геометричних параметрів. Основним робочим органом, за допомогою якого розширювач впливає на стінки вироби, є головка, оснащена розтискати пелюстками. В отриманий за допомогою труборасшірітеля розтруб, внутрішній діаметр якого строго контролюється, щільно вставляється кінець другої труби, після чого виконується пайка двох трубних виробів.

Расширитель, призначений для обробки кінців труб з міді, також успішно застосовується для виготовлення фітингових елементів (трійники, муфти та ін.). Широко використовується при обслуговуванні холодильників, кондиціонерів, морозильників та іншого холодильного обладнання.

1
Бренд Китай
Діаметр труби 3/8 ', 1/2', 5/8 ', 3/4', 7/8 ', 1', 1 1/8
Країна бренду Китай

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Хіт продажу
Акції